Moravia
Share
Tweet

Archive: Pivní Fest na Dvoře MdB 2016

Address

1 / < >

Pivní Fest na Dvoře MdB 2016

Již 6. ročník PIVNÍHO FESTU NA DVOŘE MDB, který se koná
v termínu 24. - 25. června 2016, bude opět ve znamení
malých, řemeslných pivovarů a minipivovarů. Akce se letos zúčastní na 20 pivovarů, s více než 50 druhy čepovaného piva.

Stále se snažíme realizovat naše akce na vysoké úrovni a proto i v tomto NA NAŠEM PIVNÍM FESTU BUDEME ČEPOVAT DO SKLA!

Každý pivovar představí to nejlepší, co dokáže uvařit a my už se těšíme, kdo nás čím překvapí. Bude to pivo světlé, tmavé i polotmavé, filtrované i nefiltrované, kvasnicové, pšeničné nebo třeba IPA.

Průběh Pivního Festu bude zpestřovat zajímavý doprovodný zábavný program. Můžete se těšit na muzikálová vystoupení herců Městského divadla Brno, zahrají kapely Laura a její tygři,  Lidopop, Ukulele TroublemakersKabát revival.

K dobrému pivu neodmyslitelně patří i chutné a kvalitní jídlo. Speciality z grilu a domácí pivní chuťovky Vám připraví naši kuchaři z restaurací skupiny Brixton-gastro - Nekonečno a Boulevard Jaroslav Kolbasovský a Martin Červenka, kteří vystoupí také ve 2 kuchařských show.

Během obou festivalových dnů dostanou prostor také sládci a majitelé zastoupených pivovarů, kteří představí své produkty a přiblíží jejich výrobu. Čas zůstane i na řadu soutěží či vystoupení Maxijedlíka Jaroslava Němce.

Celým Pivním Festem Vás provedou oblíbení moderátoři, v pátek jeden z hlavních protagonistů Komediomatu Láďa Cmíral, v sobotu herec a člen kapely ALL X Kuba Uličník.

Více informací a aktuality naleznete na www.pivnifestbrno.cz nebo na Facebooku.

 

A vězte,  že „Na Dvoře to prostě žije…!“