Moravia
Share
Tweet

Archive: OCEÁN: KŘEST ALBA

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Comeback kultovní české kapely OCEÁN! Křest nového alba po 25 letech! #newromantic #synthpop #comeback #legend

Přidejte se k události na facebooku 


OCEÁN /CZ/ (new romantic style, syntetic pop) 

Kultovní českobudějovická kapela, která na přelomu osmdesátých a devadesátých let ovlivnila celou jednu generaci. "Čeští Depeche Mode", jak se jim tehdy přezdívalo, pravidelně vyprodávali koncertní haly a nepřehlédnutelným způsobem vyplňovali mediální prostor. Jejich největším úspěchem bylo koncertní turné po Anglii v roli předkapely proslulých ERASURE. Písně a texty Oceánu si nejen jejich skalní fanoušci pamatují dodnes.


 


Kapela, ve které kdysi působil i Petr Muk (zesnulý v roce 2010), ohlásila v roce 2011 návrat a absolvovala úspěšné klubové turné. Minulý rok se čtveřice, kterou aktuálně tvoří Jitka Charvátová (zpět), Petr Kučera (klávesy), Jan Vozáry (bicí) a bývalý textař Oceánu Petr Hons (kytara, basa), zavřela na několik měsíců do studia a pracovala na novém materiálu. 
3. června vyjde u Warner Music album pojmenované “VE SMÍRU“, které je zároveň prvním studiovým počinem této legendy po neuvěřitelných pětadvaceti letech! 


 


Oceán pokřtí svou novinku hned třikrát - v Praze, Brně a Bratislavě. Na Flédě čeká fanoušky nejen premiéra fungl nového koncertního programu, ale i několik překvapení a speciálních hostů. 
Přijďte si naživo poslechnout nové písně (včetně aktuálních singlů “Dante“ a “Bludný Holanďan“), nebo si jen s davem zavzpomínat na legendární hity jako “Ráchel“ nebo “Prázdná ulice“. 


PŘEDPRODEJ: 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
► INDIES, Poštovská 2 
► TICKETPORTAL.c z 
► SMSTICKET.cz 
► GO OUT.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker