Moravia
Share
Tweet

Archive: MOVE Fest: Peklo – Dantovské variace

Address

Výstaviště Černá louka, Pavilon C1 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
1 / < >

MOVE Fest: Peklo – Dantovské variace

Nebeský, Trmíková, Prachař a 420PEOPLE

Divadlo

 

Lákají vás složitější témata? Pak je Peklo jasná volba. Ostravská PREMIÉRA. David Prachař v hlavní roli tragikomického podobenství o souboji se smutkem, nudou a leností, které se vkrádají do lidského života po uplynutí jeho první poloviny. Peklo není místo, je to stav duše. Přijďte se o tom přesvědčit… Tohle rozhodně nuda nebude.

Jaká je hranice mezi bezstarostným mládím plným elánu, a leností či smutkem? A co charakterizuje stáří? Přijďte to zjistit.

Vstupné: 150 Kč

FB event

Více informací na Movefest.cz

Režie: Jan Nebeský
Scénář: Lucie Trmíková
Hudba: Jan Šikl
Choreografie: Václav Kuneš a tanečníci/ice
Účinkují: Lucie Trmíková, David Prachař, 420PEOPLE – Nataša Novotná, Václav Kuneš , Alexandr Volný, Milan Odstrčil
Kostýmy: Petra Vlachynská
Light design: Jan Mlčoch
Fotografie: Pavel Hejný, Fabiana Mertová

 

O MOVE Festu Ostrava 2016

Move fest je festival současného tance, nového cirkusu a fyzického divadla. V průběhu několika dní se vám v Ostravě otevře možnost vidět ta nejkvalitnější a nejlepší představení z celého Česka.

Pokud nevíte co čekat od pojmů jako je současný tanec a podobně, zahoďte obavy. Současný tanec či pohybové divadlo není jen pro intelektuály, bohaté paničky a studenty uměnověd. Zahoďte na chvíli předsudky, překročte své hranice a přijďte se přesvědčit o tom, že i tyto vznešeně znějící žánry jsou pro všechny.

Nebudeme vás nutit koukat na operní pěvce s bílými parukami, ani ultrapřekombinovaná představení, kde herci stojí hodinu na místě a nic nedělají. Na druhou stranu zase nečekejte žádnou nudnou klasiku ani cirkusovou show, kde cvičení pudli pobíhají ze strany na stranu, kouzelník předvádí trapné karetní triky a fousatá dáma pokřikuje z klece. Zkrátka se přijďte podívat na představení, nebudete zklamaní.

Places & Venues

Výstaviště Černá louka, Pavilon C1 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Marker