Moravia
Share
Tweet

Archive: JEDNOU RANOU NA SZIGET

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Finálový koncerty soutěže JEDNOU RANOU NA SZIGET a souboj kapel Piano /CZ/ a Fúzy Múzy /SK/ o účast na nejlepším evropském hudebním festivalu. Hosté: Lesní zvěř.

Finálový koncert soutěže Jednou ranou na Sziget. Hrají Piano a Fúzy Múzy. Jako speciální host večera zahrají svůj koncert také Lesní zvěř. 

Přidejte se k facebook události

Vyberte jednoho z dvojice Piano (CZ) a Fúzy Múzy (SK) a vyhrajte na finálovém večeru permanentku na Sziget. Z odevzdaných hlasů na koncertě vylosujeme jednoho výherce, který získá festival pass v hodnotě 249 Euro. 

PIANO /CZ/ (alternative-dreampop) 

Piano založil Mikoláš Růžička, který jinak spolu s Jiřím Burianem tvoří indie-folkovou kapelu Republic of Two. První eponymní desku vydala skupina v roce 2013, letos pak vyšlo druhé album nazvané Theia. 

 

FÚZY MÚZY /SK/ (psychedelic-alternative) 

Fúzy Múzy je instrumentální kapela hrající psycho-thriller, žánr založený na intenzivních emocích, inspirovaný filmem, hmyzem a psychickými poruchami. Fúzy Múzy patří k nejmladší generaci prešovských hudebních skupin. Instrumentální trio získalo za krátkou dobu existence již nominaci cenu Radio_Heads Awards za objev roku a také ocenění Nadácie Advance Investments. 

 

LESNÍ ZVĚŘ /CZ/ (nu-jazz) 

Lesní zvěř je netradiční hudební spojení Martina Čecha (bicí), Jiřího Hradila ( klavír, synth, hammond), Miloše Rejska (hlas, kaoss, delay) a Marka Stayera (trubka) jako příležitostného hosta. Zpěv, hlukové plochy, trubka a bicí v něm vystupují vůči klávesám jako rovnocenní partneři – písničky mají stejnou váhu jako hudební plochy. Kaplea vznikla z na začátku tisíciletí inspirována nu-jazzovým bujením a přetlakem hudebních vizí. 

 

VSTUPNÉ: 100 Kč + poplatky / 150 kč na místě 
VSTUPENKY: 
S MSTICKET.cz 
INDIES, Poštovská 2, Brno 
CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, Brno

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker