Moravia
Share
Tweet

Archive: CARNIVAL YOUTH (LV)

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Pobaltská hvězda, lotyšská kapela Carnival Youth, míří se svým chytlavým indie-popem na brněnskou Flédu. #indiepop #concert #europeanstar

Úspěšní Lotyši Carnival Youth na stagi Flédy předvedou, proč jsou držiteli prestižní ceny The European Border Breakers 2016. 

Chytré rify, podmanivé melodie, důraz na detail. Recenzeti z celé Evropy se shodují, že lotyšská čtyřka má skvěle našlápnuto a po úspěšné festivalové jízdě a oceňovaném debutovém albu No Clouds Allowed se netrpělivě očekává jejich druhá deska Propelleer. Ta vyjde na začátku dubna, takže všechny novinky, včetně již vypuštěné Connection Lost, zazní i na Flédě. 

 

Čtyři kamarádi ze školy v Ridze založili kapelu v roce 2012 a za své první debutové EP “Never Have Enough” a LP “No Clouds Allowed” získali celou řadu ocenění a evropskou popularitu. Svůj muzikantský um pak předvedli na pódiích festivalů jako The Great Escape, Szigét, Open'er nebo Eurosonic. Příjemnému indie-popovému albu No Clouds Allowed védodí hlavně hitovka Never Have Enough. Druhá deska, která vyjde na začátku dubna, my měla být posunuta k melancholičtějším a temnějším beatům a zastřeným kytarám. 

 

PŘEDPRODEJ: 200 Kč + poplatky sítě 
► SMST ICKET.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker