Moravia
Share
Tweet

Archive: RED HOT CHILI PEPPERS REVIVAL / ROBBIE WILLIAMS REVIVAL BRNO

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Ty největší světové hity na jednom pódiu - koncertní večer s Red Hot Chili Peppers Revival a Robbie Williams Revival Brno

Hity dvou úznávaných, světových interpretů ovládnou brněnskou Flédu - na jedné stagi se potkají Red Hot Chili Peppers Revival a Robbie Williams Revival Brno #koncert #živě #jenhity 

RED HOT CHILI PEPPERS REVIVAL 

Red Hot Chili Peppers Revival pochází z Brna a patří mezi nejlepší český revival této americké kapely. Od roku 2005, kdy kapela vznikla, odehrála přes 100 koncertů a to nejen v ČR, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko) a získala si mnoho příznivců i skalních fanoušků. 

 

Jejich koncerty mapují celou tvorbu RHCP. Kapela se vždy snaží o co nejautentičtější zvuk a vizuální projev, včetně kostýmů a výbuchu energie, kteé jsou pro RHCP typické. 


ROBBIE WILLIAMS REVIVAL BRNO
 

Jediná aktivně hrající živá kapela Robbie Williams revival v ČR. Na podzim roku 2014 oslavila desetileté výročí svojí existence. Během této doby odehrála tato brněnská kapela přes 300 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí. Na koncertech můžete slyšet největší hity R. Williamse, který po 3 roky ovládal britské hitparády a i dnes patří mezi nejhranější umělce. 


VSTUPNÉ: 120 Kč v předprodeji, 150 Kč na místě 
PŘEDPRODEJE: 
SMSTICKET.cz

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker