Moravia
Share
Tweet

Archive: NVMERI+GHOST OF YOU+HIMALAYAN DALAI LAMA

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Trojitá dávka indie talentů #concert #indie

Dvojkoncert nejsklonovanějších jmen na české a slovenské nezávislé scéně, kapel NVMERI (SK) a GHOST OF YOU (CZ). Afterparty ovládne DJ set Himalayan Dalai Lama. 

VSTUPENKY 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
► INDIES, Poštovská 2 
► SMSTICKET.cz 
► GOOUT.cz 

NVMERI (SK) 

Hudba progrockového tria Nvmeri je plná matematických beatů a chytlavých melodií inspirovaných skandinávským indie popem. 

 

Jejich první album "From The Dust" si vysloužilo chválu a cenu za nejlepší alternativní album v Radio_Head Awards. Jejich originální kombinaci aranžmá už ocenilo publikum i v Německu, Velké Británii nebo na festivalech jako Pohoda, Grape, Eurosonic Noorderslag v Holandsku, Glimps v Belgii, Waves Vienna a Waves Bratislava. Momentálně kapela pracuje na novém albu s vydavatelstvím Gergaz, z něhož už známe singly Entropy a Scales. 

GHOST OF YOU (CZ) 

Ghost of You je mladá brněnská skupina, která se po dvou letech živého vystupování odhodlala k oficiálnímu vydání debutového alba u Indies Scope. Jejich hudba je průsečíkem křehké emoce a energie okamžiku. 

Psychedelický pop s kořeny v minimalismu zaznamenali na desce Glacier And The City, která vznikla pod dohledem renomovaného producenta Ondřeje Ježka. Kritikou výborně hodnocené album kapele přineslo i účast na letošním ročníku Colours of Ostrava. V loňském roce si zahráli na prestižním maďarském SZIGETU, Nouvelle Prague, MFF v Karlových Varech či v rumunském Banátu. 

Himalayan Dalai Lama (CZ) - DJ set 

Na scéně působí od září 2014 a stihli už odehrát koncerty na zásadních scénách v Čechách a zahráli i v evropských klubech. Ambientní hudba s fúzemi trapu, hip hopu a trip hopu vtáhne do světa, ve kterém se člověk jen těžko udrží v pevném skupenství. Levitování prostorem ve vesmíru melodických linek a rytmů v čisté esenci bytosti je zážitek, který lze slovy jen těžko zprostředkovat. Himalayan Dalai Lama v únoru vydali svou první desku Lama, která sklidila velký úspěch.

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker