Moravia
Share
Tweet

Archive: Úhlavní přátelé

Address

Sokolská 25, 779 00 Olomouc
1 / < >

Úhlavní přátelé(Divadlo v Rytířské Praha)

Metropol uvádí

Pondělí, 18. 4. 2016
19:00CenyČV
 
  

V hlavních rolích TEREZA KOSTKOVÁ, MIROSLAV VLADYKA, NELA BOUDOVÁ A RADEK HOLUB.

Překlad: Anežka Svobodová  •  Autor divadelní hry: Carole Greep  •  Režie: Jiří Seydler  •  Hrají:Miroslav Vladyka, Nela Boudová, Radek Holub, Tereza Kostková

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

 

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou - pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí... Jsou šokovaní a taky naštvaní.

Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými "nejlepšími přáteli" trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

 

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

 

Délka představení: 120 minut

 

Tato divadelní představení pořádáme ve spolupráci s Agenturou JL Brno.

Fotogalerie

Places & Venues

Sokolská 25, 779 00 Olomouc

Marker