Moravia
Share
Tweet

Archive: LAKE MALAWI

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Lake Malawi se vrací na velká pódia s live představením prvních songů z připravované desky #indie #pop #concert

Kapela Lake Malawi se po komornějším Furch Tour bez mikrofonů vrací na velká pódia. Můžete se těšit na singly Chinese Trees, Young Blood nebo Always June. Zazní i nové písničky, které se objeví na připravovém druhém albu kapely Lake Malawi. Předprodej vstupenek je již zahájen. 

PŘEDPRODEJ: 
► SMSTICKET.cz 
► INDIES, Poštovská 2 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 

O kapele LAKE MALAWI 

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšných Charlie Straight v září 2013. Během jejího působení stihla vystoupit v rádiu BBC London, na prestižním anglickém festivalu The Great Escape v Brightonu a předskakovat Thirty Seconds to Mars v Praze. 

 

Jejími členy jsou Albert Černý (zpěv, kytara), Patrick Karpentski (kytara), Jeroným Šubrt (baskytara) a Pavel Pilch (bicí). V květnu 2015 kapela vydala debutové EP s názvem. „We Are Making Love Again“, které vzniklo za účasti producenta Matta Lawrence (spolupracoval s Adele, Mumford & Sons nebo Ellie Goulding) a Filipa Gemrotha (Make My Heart Explode).

Logem Lake Malawi je vlnovka, která symbolizuje ženský princip a společně s názvem je inspirovaná písní Calgary Bona Ivera.

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker