Moravia
Share
Tweet

Archive: INSANIA & VLADIVOJSKO

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

INSANIA na Flédě rozbalí crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory. VLADIVOJSKO vás uhrane metalovou energií s netradičním projevem VLADIVOJNY LA CHIA #metal #crossover #concert

INSANIA 
Legenda tvrdě alternativní scény zahraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply. 

 

Skupina Insania, která dodnes kolísá na pomezí hardcore a metalu, nasadila od samého počátku ve své tvorbě zběsilé tempo. Do roku 1989 působila v ilegalitě a ústraní pod maskovacím názvem SKIMMED. Hned v roce 1990 se jí však podařilo vydat LP „New Insanity“, jednu z prvních nezávislých desek v tehdejším Československu. 

O rok později Insanii obnovil zakládající člen Poly ve zcela novém složení s bubeníkem BlackDrumem. Parta zvolnila tempo a vydala se do hudebně temnějších vod, ovlivněnou v té době přírodní mystikou a J.R.R. Tolkienem. 

Aktuální album „Zapal dům poraž strom“ (X Production, 013) získalo dvě ceny Anděl, v minulosti byla stejnou soškou oceněna i deska „Rock´n´Freud“ (X Production, 008). Insania získala také řadu ocenění v rockově zaměřené anketě Břitva, kde mimo jiné také vstoupila do „Galerie legend“. 

VLADIVOJSKO & VLADIVOJNA 
Živelnost a dravý rockový projev charismatické zpěvačky podpořený výbornými výkony protagonistů kapely - to je VLADIVOJSKO - crossover/metalová kapela VLADIVOJNY LA CHIA. 

 

Vladivojna je výrazná osobnost české hudební scény, vyhledávaná zpěvačka, autorka divadelní a filmové hudby. 
Za film Nevinnost Jana Hřebejka byla nominována v kategorii nejlepší hudba na Ceny České filmové kritiky a na Českého lva. Zkomponovala také hudbu pro mnoho divadelních her a dokumentárních filmů i pro úspěšný seriál stanice HBO Až po Uši, ke kterému vydala stejnojmenný soundtrack. 

PŘEDPRODEJ: 
► GOOUT.cz 
► SMS TICKET.cz 
► INDIES, Poštovská 2 (od 19.1.) 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 (od 19.1)

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker