Moravia
Share
Tweet

Archive: O´SEEX W/ MARK REEVE & ALEXANDER MADNESS

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Klubovka O´SEEX je zpět a to hned s dvojnásobnou zahraniční účastí #techno #house #live #party

Párty O´Seex opět otřese základy brněnské Flédy a to už v sobotu 5. března. Představí se celá řada špičkových DJs včetně zahraniční účasti. Headlinerem bude současná světová jednička v produkci techna, vyslanec věhlasné stáje Cocoon a strhávač publika Mark Reeve! 

► Vstupenky 1. vlny za 220,- Kč do 31.1. 
➥ SMSTICKET.cz 
➥ Indies Shop | Poštovská 2, Brno // od 18.1. 

✘ Main Stage: 
★ MARK REEVE (Cocoon, Drumcode) 
★ ALEXANDER MADNESS (1605) 
✰ DJ Jerry 
✰ Hydrophonic 
✰ Ravic 
✰ Denysa vs Jaqullin 
✰ Dazy 

✘ Deep House stage: 
✰ Manack & Zwins 

Přidejte s k facebook události

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ 

Je to tedy poprvé, kdy tento jedinečný host zavítá do Brna a vy budete moci pěkně zblízka poslechnout hity, které vycházely v poslední době na labelech Drumcode, Suara, nebo Terminal M. 

Druhým zahraničním hostem bude slovinský DJ a producent Alexander Madness, který má za sebou rovněž spousty úspěšně vydaných skladeb na labelech Yin Yang, nebo třeba Blufin. Jeho sety lze označit za velmi energické a posluchačsky úspěšné. Bývají pravidelně zařazeny ve světových podcastech, např. Umekove 1605. 

Těmto exkluzivním hostům se postarají o support rezident akce Hydrophonic, žijící legenda DJ Jerry, ve speciálním B2B setu Denysa a Jaqullin, pražský Ravic, nebo oblíbený Dazy. Nebude chybět ani druhé pódium, na kterém si můžete podupávat v rytmech Deep House a NU Disca, za pultem Manack a Aure Zwins. 

Specialitami této akce bude nepochybně vyladěná stage, kde se setkáte s precizním videomappingem, akční drinky po celou noc a spousta dalších překvapení. 

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker