Moravia
Share
Tweet

Archive: STUDENT ELECTRO SWING

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Největší electroswingové hity a atmosféra ve stylu 20. a 30. let exkluzivně ve studentské edici #party #DJs

Brněnští promotéři z Párty Chodbovka a The Eight spojili svoje síly a představují vám Student Electro Swing! 

Přidejte se k facebook události

Dress Code: 20. a 30. léta - obleky, motýlky, kšandy, šaty, sukně, čelenky:) 

Vstup: 80 Kč 

▌DJs: 

★ Max W. ★ 
Velmi osobitý DJ s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač tvrdší a údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují tradiční swing a moderní taneční hudbu se špetkou hip-hopu, dubstepu a drum’n’bassu. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. 

★ Mackie Messer ★ 
Nejznámější producent a pionýr české electroswingové scény, žil dlouhou dobu v Dublině nebo na ostrově Isle Of Man. Vystupoval v Londýně, Berlíně, Paříži a jiných pěkných městech. Učinkoval na pódiích s Alice Francis, Caravane Palace, Parov Stelar nebo Gotan Project. 

★ Afram ★ 

▌Muzikanti: 
★ Dave Trumpeteer ★ 

Zpěvák a trumpetista, začínající pod pseudonymem MC Dawe, se na hudební scéně pohybuje již od roku 2006, kdy se stal jedním z nově přibraných členů Ska kapely Basta Fidel. Hned na začátku svého působení v této kapele, se podílel na vydání první desky „Plezír“, za kterou Basta Fidel získali nominaci na žánrovou cenu Anděl 2006. 

V undergroundových prostorách klubů Cross Club, Matrix nebo Chapeau Rouge a v line-upech několika festivalů, se zrodila temná hvězda českých urban žánrů v čele s drum’n’bass nebo reggae muzikou. Člověk, který ví kdy a jak chytit mikrofon do ruky, nezávisle na počtu fanoušků kolem něj. Originálním a nezaměnitelným způsobem spojuje elektronickou hudbu s živým nástrojem a zpěvem. I to je jedním z důvodů, proč je pravidelným hostem na většině velkých festivalů u nás. 

Dave Trumpeteer, má za sebou stovky koncertů a zkušeností možná i ze všech aktuálních žánrů za posledních deset let. Je nepřehlédnutelná postava mezi českými MCs, která z řady vystupuje svou obrovskou muzikálností, citem pro rytmus a typickým projevem na pódiu. Není u nás, ba dokonce i ve světě, příliš mnoho MCs, kteří vědí, kdy mlčet a kdy naopak správně zasáhnout do dění na party. On je jedním z těch, který to dělá velmi dobře a své publikum si tak umí během pár minut dokonale podmanit. 

Když k jeho charakteristickému vokálu přidá ještě jeho živou hru na trumpetu, není pak pochyb, že před Vámi stojí jeden z nejoriginálnějších MCs, kterého může současná scéna nabídnout.

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker