Moravia
Share
Tweet

Archive: THE DUMPLINGS /PL/

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Nejmladší a nejslibnější evropské indie-electro duo vás láká na kosmický pop i taneční experimentování #indie #concert

The Dumplings patří k nejmladším a zároveň neslibnějším objevům evropské indiepopové scény. Jejich experimentální a snový pop poskakuje mezi jiskřivými tanečními melodiemi a kosmicky konejšivými baladami. 

Přidejte se k facebook události

Osmnáctiletá Justyna Święs pojímá koncerty jako křehkou a svůdnou vokální partii, pravidla hry však určuje Kuba Karas se svou kytarou, bubny a samplováním. Anglickopolské songy a taneční tempo kapela ráda došperkovává i bassovým třeskem nebo zapáleně zlomeným beatem. 

 

Za tři roky společného fungování se éterické dvojici z horního Slezska podařilo uchvátit každého, kdo se s jejich muzikou potkal. V roce 2014 recenzenti ocenili The Dumplingsjako nejlepší debut v nejprestižnější polské hudební anketě Fryderyk Award. 

 

Později kapela zavařila počítadla Youtube se svým surrealistickým barevným retroklipemTechnicolor yawn na více než 1 milionu zhlédnutí. Indie dvojka vystupovala na Szigetu, Colours of Ostrava i britském The Great Escape a po několika show v Japonsku a Mexiku je jen otázkou času, kdy jejich elektro-pop zarezonuje i na druhé straně Atlantiku. 

The Dumplings vydali zatím dvě desky: Sea You Later a No Bad Days. 

VSTUPENKY: 
► STUDENTI SLEVA: 180 Kč 
Zlevněnou vstupenku získáte po registraci. Stačí vyplnit akreditační formulář a jako důvod uvést "STUDENT". Levnější vstup získáte na místě po nahlášení jména a zaplacení 180 Kč. 
► PŘEDPRODEJ: 200 Kč + poplatky sítě 
► NA MÍSTĚ: 250 Kč 

PŘEDPRODEJ: 
► GOOUT.cz 
► SMSTICKET .cz 
► INDIES, Poštovská 2 
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 

MEDIÁLNÍ PARTNER 

vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker