Moravia
Share
Tweet

Archive: SNAVS /DK/

Address

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno
1 / < >

Dánský DJ a producent SNAVS přiveze kotel lámaných beatů a tvrdého electra #trap #electro #dirty #bass #hiphop #dubstep

Trap se vrací na Flédu a vy se tak můžete těšit na lámaný beaty a tvrdý electro. Jako headliner vystoupí dánský DJ a producent Snavs! Jako support se představí slovenský Komander Ground, Them Darned Teenagers z Prahy a brněnští Deepers. 


✖ SNAVS (DK) - Monstercat, Riotville Records ✖ 
Od vydání svého debutového EP "808%" v dubnu 2013 se jeho producentská/DJ kariéra vyvíjí velmi rychle. Na soundcloudu má více než 3 miliony poslechů, přes 200 000 downloads a jeho tracky hrají světoví DJs a producenti jako Diplo, DJ Snake, Borgore, Carnage, Brillz, Flosstradamus, RL Grime, Tropkillaz, Lil Jon, GTA nebo Pegboard Nerds. 


 


~ Komander Ground (SK) ~ 
KG je průkopník slovenský trapu, kterého k nám vyslalo jižní Slovensko. Na své DJské dráze si vybudoval jméno díky nekompromisnímu a jedinečnému řízení v setech. Za léta tvorby vypustil do světa několik mixů, mixtapes, EP a singlů. 
http://soundcloud.com/komander-ground 


~ Them Darned Teenagers ~ 
TDT jde dvojice DJs/producentů z Prahy. Na klubové scéně jsou od roku 2011. Figurují jako rezidentními DJs Chapeau Rouge, hráli na velkých akcích a festivalech jako Red Bull Music Academy, Rock For People, Hip Hop Kemp, Bounce!Bounce! po boku světových jmen typu Delta Heavy, Branko, Ethan (Crystal Castles) nebo Om Unit. 
soundcloud.com/them -darned-teenagers 

~ Deepers ~ 
Lineup doplní a celý večírek odstartují Deepers se svým garage/bass setem. 
soundcloud.com/deepers-o fficial 


VSTUPENKY: 100,- předprodej / 150,- na místě 
► SMSTICKET 
► GOOUT

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

Places & Venues

Klub Fléda Brno, Štefánikova 24, Brno

Marker