Moravia
Share
Tweet

Archive: ECHOES PRESENTS HVOB /AUT/ + SUPPORT

Address

1 / < >

ECHOES PRESENTS HVOB /AUT/ + SUPPORT

20.11.2015

 

VSTUP: 330,- / na místě 390,-
START: 20:30
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

WOW! Na další etapu elektronického festivalu ECHOES na Flédu zavítají jako headlineři rakouští HVOB. #electronic #house #live

V podzimní etapě festivalu elektronické hudby ECHOES jsme pro vás nachystali to nejžhavější jméno elektronické scény, které letos famózně zazářilo nejen ve světě, ale i u nás na festivalu Colours of Ostrava. Je to tak, do Brna přijedou HVOB. 

►►►► HVOB ◄◄◄ 

HVOB je zkratka pro Her Voice Over Boys. Anna Müller a Paul R. Wallner spolu fungují od roku 2012, jejich elektronický sound ale zní tak, jakoby se znali od nepaměti. 

PŘEDPRODEJ 
GOOUT.cz 

ON vládne mixu a čaruje s vrstvami zvuků. ONA pečlivě boří jeho rytmický systém něžnými dávkami zpěvu a nenápadně buduje na pianu hlavní dějovou linku jejich famózního vystoupení. Spolu s bubeníkem střídají všechny polohy elektronické hudby: od sofistikované práce s rytmem přes emotivní klávesové výbuchy po čistou taneční hru s melodikou. 

Přidejte se k facebook události

Jejich poslední album s názvem TRIALOG patří mezi ty projekty, které uhranou téměř všechny vaše smysly. Armosféru k desce HVOB dokreslují i videoprojekce a uměleckými instalace, se kterými HVOB pomáhá VJ licherloh a umělec Clemens Wolf. Zvukově se deska pohybuje na temnější straně house, který okořeňuje melodickými vsuvkami a melancholickým zpěvem. 

 

Za tři roky fungování vydali HVOB dvě alba a vystoupili v desítkách států v klubech i na festivalech. Jen pár měsíců poté, co vyvěsili své tracky na Soundcloudu, už nahrávali pod známým labelem Stil vor Talent své debutové album. Následovaly pozvánky do klubů a na festivaly Melt! a světově prsolulý SXSW v americkém Texasu. V roce 2013 pak získali od časopisu De:bug ocenění druhý nejlepší světový live-act za rok 2013. Hypnotický zážitek z jejich vystoupení letos zažili i čeští fanoušci na festivalu Colours of Ostrava. 


www.hvob-music.com
 

Mediální partner: 
vlozeny obrazek 

vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.