Moravia
Share
Tweet

Archive: MŇÁGA A ŽĎORP

Address

1 / < >

MŇÁGA A ŽĎORP

19.11.2015

 

VSTUP: 199,- / na místě 250,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Koncert, kde dojde i na třískání do akustické kytary a nestárnoucí pecky ze začátku 90. let #concert #rock

Na podzimním klubovém turné představí Mňága a Žďorp živě písničky z posledního alba Made in China plus průřez dosavadní tvorbou. Kapela po úspěšném festivalovém létě zařadila do koncertního programu i některé méně hrané písničky, nějaké ty podivnosti a dojde také na třískání do akustické kytary. 

Přidejte se k facebook události

Už od roku 1983 vznikala pod vedením Petra Fialy alternativně rocková kapela. Trvalo to však osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka "Made In Valmez" od skupiny s podivným názvem Mňága a Žďorp, jež v sobě třímala kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti. Do povědomí se kapela zapsala hity, jako jsou Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. 

 

Od té doby uplynulo mnoho let, během kterých kapela vydala 15 desek s nezaměnitelnými hořkosladkými songy. Naposledy Mňága překvapila deskou nahranou v Číně, na kterou ji přispěli půl milionem korun její fanoušci. Album Made in China vyšlo vloni a i přes netradiční místo nahrávání nezapře rázovitý smysl pro ironii a veselého ducha kapely z Valaška. 

PŘEDPRODEJ 
HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h 
INDIES, Poštovská 2 
SMSTICKET. cz 

 

Mediální partner: 
vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.