Moravia
Share
Tweet

Archive: FINK /UK/

Address

1 / < >

FINK /UK/

10.11.2015

 

VSTUP: 390,- / na místě 450,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Fenomenální Fink s v Brně zastaví v rámci turné s názvem Hard Believer. Flédu tak čeká velký písničkářský zážitek a melancholická hra s elektronikou, ambientem, bluesem a folkem. #acoustic #folk

S velkou hrdostí a potěšením oznamujeme, že na podzim vystopí na Flédě hvězda světového acoustic folku a hudební osobnost tohoto roku. Už v listopadu totiž na Flédu dorazí FINK. 

Přidete se k facebook události! 

Fink už pár let ukazuje, že písničkářství může mít mnoho podob – náklonnost k elektronice, ambient, blues nebo folk. Poslední deska Hard Believer vyšla vloni pod jeho vlastním labelem R’COUP’D. Vedle frontmana Fina Greenalla kapelu tvoří další dva členové - Tim Thortnon na bicí a kytaru a Guy Whittaker na basu. 

 

Album Hard Believer, v pořadí již šesté, je mistrovskou kolekcí písní od umělce na vrcholu svých tvůrčích sil. „Chtěli jsme jít o něco hloubš, měli jsme daleko větší hudební ambice,” vysvětluje Fin, „chtěli jsme posunout zvuk kupředu a přitom neztratit sami sebe.” 
http://fleda.cz/css/edit/interface/link.gif 
Před krátkou dobou kapele vyšla novinka Horizontalism, která obsahuje dub verze songů z poslední desky. Ačkoliv se může zdát jako ostrý kontrast k hudební produkci kapely v posledních letech, nachází posluchač stále totéž – horlivé vyprávění, zjevné emoce a temně krásnou atmosféru. 

PŘEDPRODEJ: 
GOOUT.cz 
►HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11, Brno 
►INDIES, Poštovská 2, Brno 

SUPPORT: SHE DREW THE GUN 
She Drew The Gun se zformovali kolem písničkářky Louisy. Přestože je folk dominantním prvkem jejich hudby, nebojí se experimentovat i s jinými žánry. Jejich hudba působí zasněně jakoby přicházela z jiného světa, kde čas plyne pomaleji. Ne nadarmo jsou hudebními kritiky srovnáváni s Porthishead a PJ Harvey. Svou hudbou oslovili i producenta James Skellyho z The Coral, který jim pomohl s vydáním dosavadních dvou EP. V dohledné době má světlo světa spatřit debutové dlouhohrající album. 

She Drew a Gun jsou vycházející hvězdou na nebi městského freak folku. Jejich koncerty jsou jako pád do králičí nory - odehrávají se na nich příběhy běžného života v magických kulisách pozměněné reality. Ideální předkapela pro Finka.

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.