Moravia
Share
Tweet

Archive: VLOŽTE KOČKU - KŘEST LIVE KAZETY

Address

1 / < >

VLOŽTE KOČKU - KŘEST LIVE KAZETY

28.10.2015

 

VSTUP: 100,- / na místě 150,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Vlajková kapela alternativní scény se představí v nové sestavě s cimbálem a videoprojekcí #concert #alternative #rock #emo-electronica

Vložte kočku mají za sebou šest let existence a přes dvě stovky koncertů od Bělehradu po Vrchlabí. V březnu v 2015 vydali tito inovátoři emo-elektroniky desku Hedvika a o pár měšíců později už jsou znovu na scéně s novými nahrávkami. 

Přidejte se k facebook události

Letos v březnu vydali Vložte Kočku třetí studiovou desku. Je pro ně ze všech našich desek tou nejmilejší. Nejvíc se blíží jejich představě, jaká by měla být deska Vložte Kočku – odvážná, proměnlivá, do detailu propracovaná, přesto hledající. 

 

O pár měsíců později kapela nahrála na noční session ve svém srdcovém Podniku speciální záznam. Videonahrávka zaznamenala důležitý příběh pražské klubové scény, ale i vývoj kapely. Po vystoupení v Podniku totiž sestavu opustil pianista Tomáš Kubín. Kapela se vydala novým směrem a nová live kazeta pro ně znamená symbolickou tečku za několika dobrodružnými a skvělými roky s pianem. 

 

Pro další etapu kapela povolala svého bratrance a na podzimních koncertech se tak představí s cimbálistou a kytaristou Vladkem Miklášem. 

PŘEDPRODEJ: 
SMSTICKET.cz 

Cílem noční nahrávky v Podniku byl zachytit skladby v podobě co nejbližší koncertu. Záznam a live mix obstaral zvukař rovnou na pásku (jak se to dělávalo). Pozvaní byli i hosté (15ti členný sbor). Vznikla tak nahrávka, jež dokumentuje podobu skladeb, ke které kapela dospěla během tour, po kontaktu s publikem - často v jednodušších aranžích, často naopak v komplikovanější podobě. 

Koncert a křest kazety doprovodí stage design a robotizovaná světla Dmitri Berzona. Tentokrát ve znamení zrcadel a točícího se lustru. 

Nová nahrávka vyjde u labelu Landmine Alert v několika podobách – jako kazeta s přiloženým download kódem, na silikonových USB flashkách, ale také v audio i video podobě, jako digital download. 

Pro sběratele a audio fajnšmejkry bude k dispozici limitovaná edice 33 kazet za 33 stříbrných se 120 minutami záznamu všeho, co se v Podniku na velikonoční pondělí roku 2015 událo. Přímá kopie originál pásky se záznamem celých sessions (některé skladby naleznete ve dvou verzích; narazíte i na nepovedené začátky a podobné záležitosti; navíc nestříhaná verze obsahuje i skladby, které se do finální 45 minutové verze nevešly a které jinak kapela vydávat nebude).

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.