Moravia
Share
Tweet

Archive: ELDERFLOWER SESSIONS - THOT /BE/

Address

1 / < >

ELDERFLOWER SESSIONS - THOT /BE/

12.10.2015

 

VSTUP: 80,- / na místě 100,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Belgická kapela, která se nevešla do škatulky industrial rocku a tak si založila vlastní žánr vegetal noise music #concert #elderflower

Nová sezóna si žádá nová jména. Proto jsme se rozhodli pořádat speciální klubové ELDERFLOWER SESSIONS, na kterých vám představíme zajímavé objevy a naše nové hudební favority. 

12.10.2015 ►► THOT /BE/ ◄◄ industrial/electronic/rock 

V roce 2005 zavedl na scénu indrustrial rocku Grégoire Fray, přezdívaný Thot, nový žánr vegetal noise music. S dosud neznámým zvukem, čerstvě založenou kapelou a nekompromisním live vystoupením začal objíždět Evropu a budovat fanouškovskou základnu, kterou mu dnes kdekdo závidí. 

Přidejte se k facebook události

The Vegetal Noise Lovers nejsou jen obyčejní fanoušci kapely THOT. Aktivně se totiž podílí na remixech i tvorbě videoklipů a fungují i jako zdroj inspirace a hnací motor rozvoje nového hudebního žánru. 

 

Zatím poslední album THOT ‘The City That Disappears’ vyšlo v roce 2014, aktuálně však kapela připravuje reedici a remix dvou songů z počátku jejího fungování. Na Flédu THOT přijedou v rámci celoevropské ‘Negative buidings tour‘. 

 

Vstupné: 80 Kč studenti / 100 Kč plné vstupné 

www.facebook.com/Thotmusic 

------------------- 
ELDERFLOWER SESSIONS jsou klubové večery, zaměřené na světové talenty alternativní, ale i populární scény. Každý díl série bude věnován jedné kapele. Atmosféru session doladí kromě neotřelého zvuku zajímavých hudebních projektů i světelné instalace a dekorace. 

5/10 Henry Davids Gun (PL) 
12/10 Thot (BE) 
2/11 Calm Season (CZE) 
9/11 Phia (AUS) 
26/11 Red Amp (DE), Himalayan Dalai Lama (CZE) 
7/12 Peter J. Birch (PL)

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.