Moravia
Share
Tweet

Archive: ENTER SHIKARI

Address

1 / < >

ENTER SHIKARI

8.10.2015

 

VSTUP: 455,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Britská postharcorová parta na Flédě odstartuje drsnou kytarovou explozi z nové desky The Mindsweep #electronic #hardcore #concert

V říjnu zažije Fléda hudební smršť v podání ENTER SHIKARI. Čtveřice, která nekompromisně míchá hardcore, metal a dnb, totiž konečně svými ostrými kytarovými riffy uštědří zářez do brněnských klubových kronik. 

Přidejte se k facebook události

Těšte se na nezapomenutelnou lekci vymítání starých hardcorových tradic, během níž vás čekají elektrizující taneční okamžiky i slastně neřestná hudební temnota. 

PŘEDPRODEJ: 455 Kč + poplatky předprodeje 
Hostel ELEVEN, Dominikánská 11, otevírací doba 8 – 22 
SMSTICKET.cz 

Jejich nejvýraznějším nástrojem je stádo splašených kytar a buben, které kočíruje svým zpěvem a řevem frontman Rou Reynoldse. Enter Shikari se pohybují mezi pozitivní agresí a tanečním šílenstvím. V dubstepových dropech vás rozpohybují, aby vás později tvrdě ukáznili svou screamo rákoskou a nakonec vás něžně uchlácholili tóny klavíru. 

 

K tomu všemu jim dopomáhají elektronické samply, ale i trombón a smyčce. Neotřelý zvukový mix doprovází excentrická pódiová show doplněná výbuchy energie a demolicí nástrojů i všech známých žánrových škatulek. 

 

Právě teď kapela křižuje Evropu s novou deskou The Mindsweep a dokončuje speciální remixové nahrávky pro edici „The Mindsweep: Hospitalized“. Na té Enter Shikari spolupracují s drum&bass labelem Hospital Records a dozorují ji ikony jako Metrik, Danny Byrd, London Elektricity či Keeno. 

Enter Shikari vtrhli na scénu v roce 2003. V roce 2007 o sobě dala britská čtveřice bouřlivě vědět s albem Take To The Sky. Přestože deska nevyšla u žádného nadnárodního vydavatelství, prodalo se jí více než čtvrt milionu kusů a katapultovala kapelu na její první celoamerickou tour. Následovala alba Common Dreads (2009) , A Flash Flood Of Colour (2012) a The Mindsweep (2015).

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.