Moravia
Share
Tweet

Archive: SLEEPING NIGHT

Address

1 / < >

SLEEPING NIGHT

9.09.2015

 

VSTUP: 50,-
START: 21:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Nová klubová noc kamarádů z českých kapel #DJs #party

Mejlu z Vypsané fixy už nebavilo setkávat se s kamarádama jen v zákulisí na letních festivalech. Chtěl je vidět častěji a zjistil, že hodně jeho hudebních známých se mimo hraní věnuje i DJování v různých klubech. Slovo dalo slovo a vznikla Sleeping night. Energie klubu je s touhle partou DJs úplně jiná než s kapelou :) 

Přidejte se k facebook události

LINE_UP 
DEAD SAILOR /MANDRAGE/ 
HIFFI /SKYLINE/ 
TUZEX /SMRTISLAV//VANESSA/ 
SLEEPING BOY /VYPSANÁ FIXA/ 
HIMALAYAN DALAI LAMA 

DEAD SAILOR /MANDRAGE/ 
V České republice by se asi jen těžko našel člověk, který neslyšel o kapele Mandrage. Pětice plzeňských muzikantů má na svém kontě několik ocenění a koncertuje po celé republice. Jejich bubeník Matyáš Vorda k tomu pravidelně několikrát za měsíc hraje jako DJ Dead Sailor. 

 


HIFFI /SKYLINE/ 
Hiffi rozhodně není na taneční scéně žádný nováček. Jako člen SKYLINE, přední české elektronické kapely, absolvoval za dlouhé roky stovky živých vystoupení na prakticky všech významných místech a festivalech v Česku, a spolupracoval s řadou renomovaných producentů a umělců s Čech i ze zahraničí. 
www.hiffi.tv 

SLEEPING BOY /VYPSANÁ FIXA/ 
"Rockotékové hity v electro remixech, stojim za mixpultem, opilej, tak hodinu, maximálně hodinu a půl. Protože pak už většinou nestojim," popisuje těžké řemeslo DJe a láká: "Nejsem DJ, nepovažuju se za DJe, beru to jako zábavu. Nemá cenu večer smutnit!" 
www.facebook.com/sleepi ngboypage 

TUZEX /SMRTISLAV/VANESSA / 
Tuzex je na domácí klubové scéně dobře známá postava. Prošel řadou kapel jako jsou Porno kovbojové, Scissorhands, Sunshine, Vanessa, Smrtislav nebo Super Tuzex Bros., věnuje se také DJingu. Nejúspěšnější zářez v jeho profesním CV, leží podle jeho slov v mrazáku, v současnosti tedy napíná veškeré síly k sestavě Smrtislav. 

HIMALAYAN DALAI LAMA /DJ SET/ 
Mladé a nadějné elektro duo, založené v roce 2014 v Brně. 
www.facebook.com/him alayandalailama

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.