Moravia
Share
Tweet

Archive: JELLO BIAFRA AND THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE

Address

1 / < >

JELLO BIAFRA AND THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE

27.08.2015

 

VSTUP: 330,- / na místě 390,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Spoluzakladatel Dead Kennedys a neúnavný aktivista s punkovým srdcem JELLO BIAFRA přijede do Brna se svou kapelou GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE #punk #concert

Zatímco v Česku dosud vystupoval JELLO hlavně na festivalech, v srpnu připraví pro Brno poctivou koncertní nálož, která zrekapituluje kapitolu po kapitole dějiny světového punku. 

Přidejte se k facebook události

PŘEDPRODEJ 
▶ GOOUT.cz 
▶ SMSTICKET.cz 
▶ HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11, Brno 
▶ INDIES, Poštovská 2, Brno 

JELLO BIAFRA AND THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE 

Jello Biafra patří už téměř 40 let k hybatelům punkového vesmíru. Jako spoluzakladatel a frontman Dead Kennedys patřil v USA k nejhlasitějším kritikům konzumu a stal se vůdčí osobností vznikající anarchopunkové komunity. Po rozpadu Dead Kennedys působil například v kapelách The Witch Trials a Lard, spolupracoval mimo jiné i s Ministry či Napalm Death. 

THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE je první Biafrova kapela od rozpadu Dead Kennedys, které se věnuje naplno. Spojuje to nejlepší z vrcholné éry punku 70. let a Biafrovu neustálou potřebu konfrontovat a experimentovat s hudbou i trpělivostí světových elit. Pětičlenná smečka společně hraje od roku 2008, odkdy káže, zač je toho punk všude od Evropy po USA. Jejich hudba staví na punku Dead Kennedys, který řízně okořeňuje detroitským protopunkem ve stylu Stooges a Iggyho Popa, kytarovým noisem a industriálem. Support: HANBA, TELEFON 

Hanba /CZ/, Telefon /CZ/ 
Hanba vznikla v roce 2013 jako projekt členů Pipes and Pints, Lahar a Just For Being. Kapela hraje přímočarý melodický hardcore punk. Skupina Telefon se veřejnosti poprvé představila už v roce 1992 a kombinuje punk s undergroundem a hardcore. 

MEDIÁLNÍ PARTNER: 
vlozeny obrazek 

MEDIÁLNÍ PARTNER 
punk.jpg 

vlozeny
obrazek 

RADIO BEAT 

vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.