Moravia
Share
Tweet

Archive: DUBSTEP INVASION X D-JAHSTA + DNB STAGE

Address

1 / < >

DUBSTEP INVASION X D-JAHSTA + DNB STAGE

13.06.2015

 

VSTUP: 90,- / na místě 120,-
START: 21:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Bass party s těmi nejčerstvějšími jmény aktuální scény.

Jsme zpět v plné zbroji s klubovou párty Dubstep INVASION Night, kam vám vozíme už pátým rokem aktuální jména bass music. Tentokrát to bude již 19. pokračování naší párty a proto jsme si pro vás připravili pořádnou lahůdku a velké jméno, které udává novou dubstep bass kulturu po celém světě. 

Není to nikdo jiný, než talentovaný řecký producent a dj D-JAHSTA, který vydává tracky na Firepower Records, kde vychází zásadní kompilace a tracky jmen jako Datsik a Excision. Je nám obrovskou ctí uvítat tohoto velikána i u nás na Flédě. Doufáme, že ho poctíte pořádným crowdem, protože nechat si ujít takto velké jméno naservírované na zlatém podnose by byla pěkná ostuda! 

Z pražské BASSDROPP crew podpoří D- Jahstu DJ´s LOW TACT a S-BISH, kteří mají pod palcem Winter Arénu a Bass Drop party, akce na kterých se točí hvězdy jako Zomboy, Foreign Beggars, TC, 50 Carrot a další zásadní jména. 

Zbytek už tak našlapaného line-upu dotvoří místní Invasion crew, ve složení YAK, PHILEE, FLEXA a DEKOR. 

Na barové stage bude po celou noc šlapat Drum & Bass, který doplní kulturní vložka rap show, o kterou se postarají ostří psi z Brna TRABL MEJKRS. Za mixem bude mít přesilu něžné pohlaví, vokálový drum & bass si bere na starost djka CALLI z brněnské Liquidators crew. 

Tvrdší a osobitě vytříbenou selekci nám předvede místní legenda všech legend, která roztáčí desky téměř 14. rokem a to djka ELWIRA, která momentálně působí v čistě dámské DJ´s crew BasSistaz, stejně tak jako MANIA, která tuto dámskou společnost pro tento večer uzavírá. Line – up doplní brněnský producent YARDEL aka AFTERLIFE, polovina projektu Razcals, který tvoří společně s matadorem Saykem. 


Main stage : 
D-Jahsta ( GR, Firepower Records ) 
Low Tact ( CZ / BassDrop ) 
S-bish ( FR / BassDrop ) 
Yak, Flexa, Philee, Dekor ( Invasion Crew ) 

Bar stage : 
Trabl Mejkrs 
Afterlife ( Razcals / Pohon ) 
Elwira ( BasSistaz / OMC ) 
Calli ( Liquidators crew ) 
Mania ( BasSistaz / Pohon ) 


Vstup : 90 / 120 Kč

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.

program image