Moravia
Share
Tweet

Archive: PRINCESS CHELSEA

Address

1 / < >

PRINCESS CHELSEA

21.05.2015

 

VSTUP: 250,- / na místě 300,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Koncert svérázné novozélandské space-popové divy a představení její nové desky #indie-pop #concert

Princess Chelsea je výstřední umělkyně, která svéhlavě míchá prvky klasické hudby, orchestrálního popu a elektroniky. Momentálně patří mezi nejzajímavější objevy indie-popové scény. Je autorkou hitu ‘The Cigarette Duet, který na youtube zaznamenal virální boom a 18 milionů zhlédnutí. Do Brna přiveze Princess Chelsea fungl novou desku a show plnou výbuchů energie. 

Přidejte se k facebook události

Za uměleckým jménem Princess Chelsea se skrývá talentovaná novozélandská zpěvačka, pianistka a skladatelka Chelsea Nikkel. Novozéladská diva je hudebně vzdělaná klavíristka, která se nebojí vzít do ruky kytaru, klarinet ani paličky od bicích. 

S muzikou koketuje už od středoškolských let, kdy si zkusila angažmá v garage punkové kapele a následně přesedlala k populárnímu indie-popovému bandu The Brunettes. Na sólovou dráhu se vydala po roce 2009 a po třech letech nahrávání pak vydala svůj debut s názvem „Lil´Golden Book“. V roce 2011 vypustila do světa klip ‘The Cigarette Duet’, který se rozšířil rychlostí blesku a katapultoval mladou Novozélanďanku mezi nejvýraznější indie-popové umělce. 

Na 1. května navíc připravuje Princess Chelsea vydání nového alba s názvem THE GREAT CYBERNETIC DEPRESSION, které představí právě na Flédě. 

 

PŘEDPRODEJ: 
HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11, Brno 
INDIES, Poštovská 2, Brno 
SM STICKET.cz 
GOOUT.cz 

Mediální partner: 
Urbanstage.cz 

vlozeny obrazek

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.