Moravia
Share
Tweet

Archive: Evropské Turné 2015 Soubor písní a tanců ozbrojených síl Ukrajiny

Address

Tipsport Arena Pardubice, Sukovo nábřeží 1735, Pardubice
1 / < >

Soubor písní a tanců zbrojních sil Ukrajiny 
Evropské turné – květen 2015

Vážení diváci!
V letošním roce poprvé do České Republiky během svého Evropského turné zavítá Soubor písní a tanců zbrojných sil Ukrajiny s novým koncertním programem „Jiná Ukrajina“ za mír v Evropě. 
Brno, Pardubice a Praha se mohou těšit na vystoupení, které se určitě stane nezapomenutelným a ojedinělým kulturním zážitkem. 
Za poslední tři roky vystupovali ukrajinští umělci v 17 zemích, kde se představili veřejnosti na 122 koncertech. Jmenujme alespoň některé z nich. Ukrajinské umělce zhlédli diváci v Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Nizozemsku, Norsku, Švédsku, Bělorusku, Španělsku a Číně. 
Jako důkaz o aktivní a vysoké tvůrčí činnosti souboru na mezinárodní úrovni mohou sloužit četná poděkování a ocenění od hlav států, vlád, ministerstev a také řada kladných recenzí na jeho vystoupení, zveřejněná v západním tisku.
Návštěvníci koncertů evropského turné Souboru písní a tanců zbrojních sil Ukrajiny uslyší známé ukrajinské i ruské národní písně (Katuša, Kalinka…), ale také řadu dalších, dosud zde neprezentovaných, a uvidí jednu z nejlepších choreografií.   
Každé představení, kdy je na pódiu 100 umělců, je vždy dech beroucím a nezapomenutelným zážitkem!
Nový koncertní program „Jiná Ukrajina“ byl připraven na podzim roku 2014. Umělci tímto programem chtějí ukázat celému světu pohostinnost Ukrajiny a dobro ukrajinského lidu v klidném evropském prostoru. 

Turné v ČR
Brno – 23. 5. 2015, Hala Rondo od 16 hodin
Pardubice – 24. 5. 2015, Tip sport Aréna od 16 hodin
Praha – 30. 5. 2015, Tip sport Aréna od 16 hodin

Places & Venues

Tipsport Arena Pardubice, Sukovo nábřeží 1735, Pardubice

Marker