Moravia
Share
Tweet

Archive: PÁROVÁ AKROBACIE

Address

1 / < >

JANA RYŠLAVÁWORKSHOPTANEČNÍ SÁL

 

Vstupné a rezervace:

Místa si rezervujte buď e-mailem na: lets@moveostrava.cz nejpozději pět dní před lekcí s vyzvednutím vstupenky do 3 pracovních dnů v Cooltouru.

Cena: 200,- Kč/160,- Kč student - 2 hodinová lekce

nebo můžete využít SMSticket (viz.rámeček níže)

Cena: 221,- Kč/179,- Kč student - 2hodinová lekce

(vyšší cena je dána souvisejícími provozními náklady)

 

Člověk sní odedávna o létání. I Vy můžete na workshopu párové akrobacie vzlétnout, díky souhře a spolupráci partnerem.

Workshop, ve kterém se snoubí acroyoga ( akrobatická jóga v páru), základní prvky novicirkusové disciplíny - párové akrobacie a " taneční partneřiny".

Nemusíte být kulturista ani vzpěrač a ani nemusíte ani muší váhu pro vzlet. Pracujeme na bázi hledání společné osy, těžiště a rovnováhy. Létat může každý, stačí jen chtít.

Přijít v páru je výhodou nikoliv podmínkou.

Lekci povede:

Jana Ryšlavá

Tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček. V poslední době se intenzivně věnuje pohybu v anatomických souvislostech, improvizaci a prvkům upside-down v hodinách současného tance i v tanci s partnerem. Působila v Bodhi Project (AT), kde tančila v projektech Vanessy Justice (USA) "My copy world" a Diego Gilla (NL) How music sound. Zúčastnila se také unikátního projektu Hofburg bewegt pořádaného rakouskou prezidentskou kanceláří a Tanzquartier ve Vídni.

Jindřich Panský

Bývalý reprezentant České republiky ve sportovní gymnastice, který sbíral medaile na mistrovstvích ČR, Evropy i světa (naposledy se účastnil ME v Moskvě v roce 2013). Od roku 2008 účinkuje v divadelních a pohybových představeních. Objevil se v muzikálech Carmen (Karlín), Quasimodo (Hybernia), v inscenacích Národního divadla a kabaretu Lidoskop.

Představil se také v představení Losers (DaeMen, choreograf Jarek Cemerek), premiovaném na Letní letné 18.8.2014