Moravia
Share
Tweet

Archive: PUNKOVÁ SMRŠŤ

Address

1 / < >

3.04.2015

 

VSTUP: 160,- / na místě 190,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE
 

přidat do svého kalendáře +

Koncerty kapel Totální nasazení, Dukla Vozovna, Volant a Ňuňu #punk #rock

Nálož poctivého domácího punkrocku 

Přidejte se k facebook události

TOTÁLNÍ NASAZENÍ 
TOTÁLNÍ NASAZENÍ je přední česká punk-rocková kapela, kterou v roce 1990 založil její baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb se svými spolužáky na slánském gymnáziu. V roce 1995 vychází kapele debutové CD „Stínohry“ a ta přestává regionální kapelou a začíná vystupovat po celé republice. Léty poctivě vydřená pozice Totálního nasazení, za níž stojí patnáct vydaných alb a víc jak 1300 koncertů v klubech i na festivalech, je zakořeněna víc než pevně a silná fanouškovská základna, jíž si kapela vysloužila svým skromným přístupem. 
www.totaci.net 

DUKLA VOZOVNA 

Vznik Dukly Vozovny byl podmíněn nespočtem návštěv koncertů v pardubických rockových klubech. Impulsem k fungování kapely byl jejich první koncert. Konal se v malé garáži v Petříkovicích u Trutnova, vyslechlo si jej zhruba 15 diváků a odstartovala zde historie jejich double harmonika punku. Hudba Dukly Vozovny zavání díky úmyslně neprofesionálnímu mužskému zpěvu a specifického zvuku harmoniky hospodskou nestrojeností. Kapela navíc chystá vydání pátého CD "Sen nezbedného punka", takže na koncertě zazní i nové songy. 

www.duklavozovna.com 

VOLANT 

Volant hraje především ska-punk rock se specifickým humorem a saxofonem. Hlavní devizou a hnací silou skupiny je jednoduchost a nejdůležitější je pro ni obyčejná, dobře fungující písnička. To se velmi dobře osvědčuje na energických vystoupeních. Kapela věří, že přímočaré skladby na klasické tři akordy jsou ve spojení s rozmanitými texty ideální formou pro pobavení publika i jich samotných. 

www.volant.cz 

ŇUŇU 

ŇUŇU jsou Brna a vznikli v roce 2013. Tato mladá rocknrollová trojice v roce 2014 zaznamenala první úspěch, když se jí podařilo zaujmout v soutěži Metrem na Čarodějáles. Ňuňu si také zahráli jako předkapela na turné Wohnoutů. 

bandzone.cz/nunu

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.