Moravia
Share
Tweet

Archive: THE PARANOID – ANJELI SPIA TOUR 2015

Address

1 / < >

Dvojkoncert v rytmu rock-sreamo, kde zazní i punk a metalcore odbočky #concert #tour

Stále víc populární mladá kapela THE PARANOID se po úspěšné SEDEM TOUR 2014 vrací na slovenské a české pódia a představuje ANJELI SPIA TOUR 2015. Rock-screamo kolektiv si pro fanoušky připravil zatím největší show jaká kdy byla. Těšte se obrovskou dávku energie, kterou do vás kapela napumpuje. Speciálním hostem bude bratislavská kapela FROM OUR HANDS. 

Přidejte se k facebook události

THE PARANOID 

The Paranoid je slovenská kapela, hrající rock-screamo. Kapela existuje už dvanáct let a její poslední album se jmenuje "Sedem". Očarují vás především dynamikou písní a přímočarým přístupem k hardrockovému žánru. 

 

www.theparanoid.sk 

FROM OUR HANDS 

Slovenští From Our Hands se od roku 2007 aktivně hrají na domovské i české scéně. První úspěchy slaví i v zahraničí, o čemž svědčí například jejich loňské vystoupení na kanadském festivalu v Quebecu. 

Kapela kombinuje rockové tóny s těmi punkovými a metalovými, nebojí se ale přidat nádech indie, metalcoru či zpěvných rockových refrénů. Od svého vzniku v roce 2007 vydali From our hand už 4 desky. Poslední deska zaznamenala vlnu příjemných recenzí, jako byla například ta z pera Ro ck&Pop: 

"Nové album From Our Hands se i přes maličké nedostatky povedlo. Jako celek funguje, baví a dobře se poslouchá. Kvalitní zvuk a chytlavé melodie zabalené do rázného rockového kabátku fanoušky rozhodně potěší a mohlo by mířit mnohem výš, i na ty ostatní, předešlou tvorbou nepolíbené. Kvalitu zde sráží snad jen zmiňovaná různorodost písní či absence kreativních a originálnějších nápadů, kterých najdeme na albu jak šafránu." 

 

PŘEDPRODEJ: 
TICKETPORTAL.cz 

Cena VIP/ Price VIP: 600 Kč 
VIP zahrnuje vstupné 149 Kč + setkání, pokec a focení s kapelou a dárek v podobě trička.

Tato akce je pronájem a nepořádá ji LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.